Archiwum2009
ROK SZKOLNY 2009/2010
Uczniowie Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim w roku szkolnym 2009/2010 uczestniczą w zawodach sportowych według kalendarza Szkolnego Związku Sportowego, a także wg kalendarza Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS.
Uczniowie gimnazjum i liceum mają możliwość uczestniczenia w turniejach, sparingach, wyjazdach na mecze i różnego typu imprezach sportowych organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego.
 
Zawody sportowe wg kalendarza Szkolnego Związku Sportowego
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW – III miejsce
MISTRZOSTWA GMINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW - I miejsce
MISTRZOSTWA GMINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW – II miejsce
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW – II miejsce
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT – I miejsce
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT – III miejsce
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW – I miejsce
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – II miejsce
MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM DRUŻYNOWO DZIEWCZĄT - III
MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM DRUŻYNOWO CHŁOPCÓW - IV
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW – I miejsce
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
 
PÓŁFINAŁ POWIATOWY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT – IV miejsce
PÓŁFINAŁ POWIATOWY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW – III miejsce
PÓŁFINAŁ POWIATOWY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW – III miejsce
 
FINAŁ POWIATOWY W PILCE REĘCZNEJ DZIEWCZĄT – I miejsce
FINAŁ POWIATOWY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW – II miejsce
 
FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT – I miejsce
 
MŁODZIEŻOWE IGRZYSKA SZKÓŁ WIEJSKICH
 
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT – I miejsce awans
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT – III miejsce
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT – IV miejsce
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SZIATKOWEJ DZIEWCZĄT – III miejsce
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SZIATKOWEJ CHŁOPCÓW – I miejsce awans
 
Dodatkowe wyjazdy
Mecz piłki siatkowej ZAKSA KĘDZIERZYN
Mistrzostwa szkoły w narciarstwie Zieleniec
Wjazd do Aquaparku do Wrocławia
 
Turnieje
I Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej DOBRZEŃ CUP 2010
Turniej piłki siatkowej FERIE NA SPORTOWO
Międzyszkolne mecze towarzyskie w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców
Turniej STREETBALLA i wsadów do kosza

GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE
24.09.2009 DOBRZEŃ WIELKI

24 września na terenie wokół "Balatonu "odbyły się biegi przełajowe.
Nasze Gimnazjum reprezentowało około 20 zawodników.

Najlepiej zaprezentowali się:

Dziewczęta rocznik 1996
I miejsce Marta Żurawska
II miejsce Dominika Guzik

Dziewczęta rocznik 1994

I miejsce Beata Pawlak / Kłos Katarzyna

Chłopcy rocznik 1996

I miejsce Michał Warzecha
II miejsce Piotr Glinkowski

Chłopcy rocznik 1995

I miejsce Jakub Wachowiak 
II miejsce Konstanty Kasprzak

Chłopcy rocznik 1994

III miejsce Mateusz Budrewicz



FINAŁ POWIATOWY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
26 września w Prószkowie odbyły się biegi przełajowe. Mimo awansu 10 uczniów z naszego gimnazjum do zawodów na szczeblu powiatu, nie wielu wzięło w nim udział z różnych powodów. Na pochwałę zasługuję na pewno postawa Beaty Pawlak uczennicy klasy 3a, która mimo sobotniego dnia wzięła udział w biegach i wygrała w swojej  kategorii wiekowej. Tym samym awansowała do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 7 października w Lasocicach. Gratulujemy!
 
 
 
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ
CHRÓŚCICE 1.10.2009
1 października na boiskach Victorii Chróścice rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej. Do rozgrywek przystąpiły drużyny z Chróścic, Czarnowąs, Kup i Dobrzenia Wielkiego.
Zwycięzca szczeblu gminnego awansował do pólfianłu powiatowego, który odbędzie się 9 października w Tułowicach.
Wyniki:
Chróścice
Czarnowąsy
1:4
Dobrzeń Wielki
Kup
0:0
Dobrzeń Wielki
Czarnowąsy
1:0
Kup
Chróścice
2:2
Czarnowąsy
Kup
5:1
Dobrzeń Wielki
Chróścice
0:2
 
I miejsce
Czarnowąsy
II miejsce
Chróścice
III miejsce
Dobrzeń Wielki

IV miejsce
Kup
 
MISTRZOSTWA GMINY W HALOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 21.10.2009 DOBRZEŃ WIELKI

WYNIKI CHŁOPCY PG
Czarnowąsy
Kup
0:0
Chróścice
Dobrzeń Wielki
0:3
Czarnowąsy
Chróścice
4:0
Kup
Dobrzeń Wielki
1:2
Czarnowąsy
Dobrzeń Wielki
0:3
Kup
Chróścice
3:5
 
MIEJSCE
DRUŻYNA
BRAMKI
PUNKTY
I
Dobrzeń Wielki
8:1
9
II
Czarnowąsy
4:3
4
III
Chróścice
5:10
3
IV
Kup
4:7
1
 
 
WYNIKI DZIĘWCZĘTA PG
Dobrzeń Wielki
Kup
1:1
Kup
Czarnowąsy
2:0
Dobrzeń Wielki
Czarnowąsy
2:1
 
MIEJSCE
DRUŻYNA
BRAMKI
PUNKTY
I
Kup
3:1
4
II
Dobrzeń Wielki
3:2
4
III
Czarnowąsy
1:4
0

 
PÓŁFINAŁ POWIATOWY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW PG
23.10.2009 TUŁOWICE
 
GRUPA A
Tułowice
Siołkowice Stare
6:4
Prószków
Tułowice
3:7
Stare Siołkowice
Prószków
5:3
 
 
MIEJSCE
DRUŻYNA
MECZE
BRAMKI
PUNKTY
I
Tułowice
2
13:7
6
II
Siołkowice
2
9:9
3
III
Prószków
2
6:12
0
 
 
GRUPA B
Dąbrowa
Niemodlin
2:3
Dobrzeń Wielki
Komprachcice
2:2
Dobrzeń Wielki
Dąbrowa
3:1
Niemodlin
Komprachcice
7:1
Komprachcice
Dąbrowa
2:2
Niemodlin
Dobrzeń Wielki
5:1
 
MIEJSCE
DRUŻYNA
MECZE
BRAMKI
PUNKTY
I
Niemodlin
3
15:4
9
II
Dobrzeń Wielki
3
6:8
4
III
Komprachcice
3
5:11
2
IV
Dąbrowa
3
5:8
1
 
Dobrzeń Wielki
Tułowice
1:2
Niemodlin
Siołkowice
8:2
 
Do Finału Powiatowego awansowały Tułowice i Niemodlin.
 
PÓŁFINAŁ POWIATOWY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
24.10.2009 TUŁOWICE
 
GRUPA A
Siołkowice
Dobrzeń Wielki
4:0
Tułowice
Siołkowice
2:0
Tułowice
Dobrzeń Wielki
4:0
 
MIEJSCE
DRUŻYNA
MECZE
BRAMKI
PUNKTY
I
Tułowice
2
6:0
6
II
Siołkowice
2
4:2
3
III
Dobrzeń
2
0:8
0
 
GRUPA B
Komprachcice
Chróścina
2:0
 
MIEJSCE
DRUŻYNA
MECZE
BRAMKI
PUNKTY
I
Komprachcice
1
2:0
3
II
Chróścina
1
0:2
0
 
Awans do Finału Powiatowego w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt uzyskały drużyna zwycięskie w meczach:
Siołkowice – Komprachcice
Tułowice - Chróścina
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ DOBRZEŃ WIELKI 11.01.2010
 
 
Klasyfikacja chłopców PG
I miejsce
Czarnowąsy
II miejsce
Dobrzeń Wielki
III miejsce
Kup
 
 
Klasyfikacja dziewcząt PG
I miejsce
Dobrzeń Wielki
II miejsce
Czarnowąsy
 
 
Chłopcy PG
Dobrzeń Wielki
Czarnowąsy
7:9
Dobrzeń Wielki
Kup
12:6
Kup
Czarnowąsy
4:17
Dziewczęta PG
Czarnowąsy
Dobrzeń Wielki
0:17
 
Drużyna zwycięska z PG Dobrzeń Wielki dziewczęta
  1. Nogossek Natalia
  2. Nowek Nikola
  3. Mielczarek Patrycja
  4. Podolska Magdalena
  5. Solarczyk Patrycja
  6. Żurawska Marta
  7. Kwiecińska Aleksandra
  8. Bednarek Sara
  9. Krawczyk Andrea
  10. Jurek Sonia
  11. Polarczyk Jolanta
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT PG
CZARNOWĄSY 18.01.2010
 
1.
CZARNOWĄSY
DOBRZEŃ WIELKI
40:6
2.
DOBRZEŃ WIELKI
KUP
6:15
3.
CZARNOWĄSY
KUP
24:4
 
 
I miejsce
CZARNOWĄSY
II miejsce
 KUP
III miejsce
DOBRZEŃ WIELKI

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW PG
DOBRZEŃ WIELKI 22.01.2010
 
 
1.
CZARNOWĄSY
DOBRZEŃ WIELKI
29:31
2.
DOBRZEŃ WIELKI
KUP
24:11
3.
CZARNOWĄSY
KUP
26:4
 
  
I miejsce
Dobrzeń Wielki
II miejsce
Czarnowąsy
III miejsce
Kup
 
Drużyna zwycięska w składzie:
  1. Gracjan Sachnik
  2. Łukasz Trzebuniak
  3. Jakub Gez
  4. Patryk Solecki
  5. Szymon Banach
  6. Amadeusz Balicki
  7. Konstanty Kasprzak
  8. Łukasz Jończyk
  9. Mhel Łukasz
Opiekun: mgr Marta Górecka

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
DOBRZEŃ WIELKI11.03.2010
 
PG KUP
PG CZARNOWĄSY
2:1
(25:21,27:29,15:13)
PG KUP
PG DOBRZEŃ WIELKI
0:2
(7:25,8:25)
PG CZARNOWĄSY
PG DOBRZEŃ WIELKI
0:2
(9:25,12,25)
 
MIEJSCE
DRUŻYNA
PUNKTY
SETY
I
PG DOBRZEŃ WIELKI
6
4:0
II
PG KUP
3
2:3
III
PG CZARNOWĄSY
0
1:4
LEKKOATLETYKA – MISTRZOSTWA GMINY
12.05.2010

12 maja na stadionie Dobrzeniu Małym odbyły się Mistrzostwa Gminy w Lekkiej atletyce.W zawodach uczestniczyli uczniowie PG Chróścice, PG Kup, PG Czarnowąsy i PG Dobrzeń Wielki
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 
Licealistki z Dobrzenia Wielkiego
Mistrzyniami Polski w Piłce Ręcznej
Nowy Sącz 2014
 
"Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenia uwagi, wywoływanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom to wszystko należy do cnót sportowca"
Jan Paweł II
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 10 odwiedzający (14 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=