Zawody gimnazjum
Półfinał Wojewódzki w siatkówce dziewcząt
Dobrzeń Wielki 6.03.2014

Grupa I
1.Dobrzeń Wielki
2.Zagwiździe
Dobrzeń Wielki
Zagwiździe
2:0 (25:5, 25:11)
 
Grupa II
1.Lubrza
2.Walce
3. Zimnice
Lubrza
Walce
2:1 (25:18,22:25,16:14)
Lubrza
Zimnice
2:0 (25:16, 25:22)
Walce
Zimnice
2:0 (25:18, 26:24)
 
1 I-2II
Dobrzeń Wielki
Walce
2:0 (25:14, 25:22)
2I-1II
Lubrza
Zagwiździe
2:0 (25:19, 25:17)
3 miejsce
Zagwiździe
Walce
1:2 (25:12, 11:25, 12:25)
1 miejsce
Lubrza
Dobrzeń Wielki
1:2 (24:26, 25:23, 5:15)
                                                                                                                              
I miejsce Dobrzeń Wielki
II miejsce Lubrza
III miejsce Walce
IV miejsce Zagwiździe
V miejsce Zimnice



Zawody szkole w roku szkolnym 2012/2013

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE RĘCZNEJ

Grupa „A” – Świerczów 12.03.2013 r.
Szkoła
1
2
3
4
Bramki
Punkty
Miejsce
1 PG Stare Siołkowice
 
4:6
2:28
3:12
9:46
0
IV
2 PG Pokój
6:4
 
1:20
1:15
8:39
2
III
3 PG Dobrzeń Wielki
28:2
20:1
 
13:7
61:10
6
I
4 PG Świerczów
12:3
15:1
7:13
 
34:17
4
II


PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW
9.03.2013 KUP
Grupa „C”
 
Końcowa kolejność
1
PG Żelazna
2
PG Kup
3
PG Dobrzeń Wielki
4
PG Chróścina Opolska
5-6
PG Chróścice
5-6
PG Przywory

Grupa I
PG   Żelazna
-
PG Kup
2:0 (25:15 ), (25 :18)
PG   Kup
-
PG Przywory
2:0 (25 :15), (26:24 )
PG   Żelazna
-
PG Przywory
2:0 (25: 17), (25:16 )

Kolejność w grupie I : 1.PG Żelazna, 2.PG Kup 3.PG Przywory
 
                                                                       Grupa II                                                                       
PG Dobrzeń Wlk.
-
PG Chróścice
 2:0 (25:15),(25:19)
PG Chróścina Opolska
-
PG Dobrzeń Wlk.
 1:2 (22:25),(25:22),(13:15)
PG Chróścice
-
PG Chróścina Opolska
 0:2 (20:25),(17:25)
Kolejność w grupie II :1.PG Dobrzeń Wielki, 2.PG Chróścina Opolska,3. PG Chróścice
 
 
                                                                      Półfinały                                                                       
PG   Kup
-
PG Dobrzeń Wlk.
 2:1 (26:24),(20:25),(15:11)
PG Żelazna
-
PG Chróścina Opolska
 2:0 (25:11), (26:24)
 
                                                                            Finał                                                                             
PG   Żelazna
-
PG Kup
2:0 (25:14), (25:17)



PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
8.03.2013. IZBICKO

Grupa „C” - Izbicko 08.03.2013 r.
Szkoła
1
2
3
4
Kosze
Punkty
Miejsce
1 ZSGI Izbicko
 
16 : 18
23 : 17
06 : 15
45:50
2
III
2 PG Dobrzeń Wielki
18 : 16
 
19 : 14
17 : 19
54:49
4
II
3 PG Szymiszów
17 : 23
14 : 19
 
10 : 19
41:61
0
IV
4 PG Chróścina Opolska
15 : 06
19 : 17
19 : 10
 
53:33
6
I


PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
28.02.2013 DOMASZOWICE

Końcowa kolejność
1
PG Domaszowice
2
PG Dobrzeń Wielki
3
PG Turawa
4
PG Świerczów
5
PG Zagwiździe

 
Grupa I
PG Domaszowice
-
PG Turawa
2:0 ( 25:20,25:14 )
PG Domaszowice
-
PG Zagwiździe
2:0 ( 25:8,25:10 )
PG Turawa
-
PG Zagwiździe
2:1 ( 23:25,25:20;15:13 )
 
Grupa II
PG Dobrzeń Wielki
-
PG Świerczów
2:0 ( 25:18,25:19 )
 
awans do finału po 2 zespoły z grupy z zaliczeniem meczy w grupach
PG Domaszowice
-
PG Turawa
2:0 ( 25:20,25:14 )
PG Dobrzeń Wielki
-
PG Świerczów
2:0 ( 25:18,25:19 )
PG Domaszowice
-
PG Świerczów
2:0 ( 25:1,25:2 )
PG Dobrzeń Wielki
-
PG Turawa
2:1 (25:23,19:25;15:9 )
PG Turawa
-
PG Świerczów
2:1 ( 23:25,25:9;15:5 )
PG Domaszowice
-
PG Dobrzeń Wielki
2:0 ( 25:7,25:3)


MISTRZOSTWA GMINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ PG
28.11.2012 DOBRZEŃ WIELKI

WYNIKI DZIEWCZĄT

Miejsce
Drużyna
Liczba punktów
Bramki
I
Dobrzeń Wielki
6
2:1
II
Czarnowąsy
6
4:1
III
Chróścice
4
1:3
IV
Kup
1
0:2


Czarnowąsy
Dobrzeń Wielki
0:1
Kup
Chróścice
0:0
Czarnowąsy
Kup
1:0
Dobrzeń Wielki
Chróścice
0:1
Czarnowąsy
Chróścice
3:0
Dobrzeń
Kup
1:0


WYNIKI CHŁOPCÓW

Miejsce
Drużyna
Liczba punktów
Bramki
I
Dobrzeń Wielki
9
13:2
II
Kup
4
5:6
III
Chróścice
4
4:8
IV
Czarnowąsy
0
6:11

Czarnowąsy
Kup
2:3
Chróścice
Dobrzeń Wielki
5:0
Czarnowąsy
Chróścice
1:2
Kup
Dobrzeń Wielki
0:2
Czarnowąsy
Dobrzeń Wielki
2:6
Kup
Chróścice
2:2


FINAŁ POWIATU W LEKKOATLETYCE

Wyniki uczniów uczestniczących w Mistrzostwach Powiatu 22.05.2012 Opole
Paulina Wieczorek klasa 1b
Pchniecie kulą – IV miejsce 8,30
Bieg na 100m czas 15,96
Udział w sztafecie 4x100m
Nadine Sowa klasa 1b
Bieg na dystansie 1000m - VI miejsce 3.59,78
Wiktoria Bąbel klasa 1c
Skok w dal – IX miejsce 3,29
Udział w sztafecie 4x100m
Wiktoria Schichta 1a
Bieg na 300m z wynikiem 58,12
Udział w sztafecie 4x100m
Amanda Szczygiecka klasa 2c
Bieg na 1000m – III miejsce 3,44.96
Piotr Glinkowski klasa 3
Bieg na 300m
Skok w dal – IV miejsce 5,10m
Patryk Pacześ 3c
Bieg na 300m - V miejsce 41,40
Bieg na 100m – 13,09
Udział w sztafecie
Paweł Olejnik 1b
Udział w sztafecie
Kamil Cienciała 2c
Bieg na 300m
Udział w sztafecie
Dominik Kubicz 1a
Skok w dal
Bieg na 100m
Udział w sztafecie














1.03.2012 PIŁKA SIATKOWA
Ćwierćfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych

GRUPA A                                                                    GRUPA B                               
1 Stare Siołkowice                                                   4 Dobrzeń Wielki
2 Chróścina Opolski                                                 5 Żelazna
3 Zagwiździe                                                            6 Gracze
 
Grupa A
Siołkowice
Chróścina
1:2 (23:25,27:25,15:17)
Chróścina
Zagwiździe
2:0 (25:11, 25:20)
Siołkowice
Zagwiździe
2:0 (25:22,25:7)

Grupa B
Dobrzeń Wielki
Żelazna
0:2 (16:25,22:25)
Żelazna
Gracze
0:2 (19:25,21:25)
Dobrzeń Wielki
Gracze
0:2 (15:25,19:25)
 
Grupa A                                                                    Grupa B
1A Chróścina Op.                                                      1B Gracze
2A Siołkowice                                                            2B Żelazna
3A Zagwiździe                                                           3B Dobrzeń Wielki
 
Półfinały
1A-2B
Chróścina
Żelazna
2:0 (25:15,25:19)
1B-2A
Gracze
Siołkowice
2:0 (25:16,25:22)

Mecz o 3 miejsce
Żelazna – Siołkowice 2:1 (20:25,25:18,16:14)
Mecz o 1 miejsce
Chróścina – Gracze   0:2 (22:25,9:25)
I miejsce – Gracze
II miejsce – Chróścina
III miejsce- Żelazna
IV miejsce – Siołkowice
V miejsce Dobrzeń Wielki/ZagwiździU
Skład drużyny:
Jakub Czyż 3c, Marco Weidel 3c, Marcin Skóra 3c, Michał Warzecha 3c, Oskar Siewruk 3c, Dastin Polok 1c, Krzysztof Oliwa 1c, Dawid Nanko 1c, Jakub Małajło 1a, Dominik Kubicz 1a, Patryk Marciniak 2b
opiekun: mgr Małgorzata Długosz
 
 
5.03.2012 KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW
Ćwierćfinał Wojewódzki w Koszykówce chłopców
Tabela wyników
Szkoła
1
2
3
4
Bramki
Punkty
Miejsce
1 PG Dąbrowa
 
26:21
29:5
33:0
88:26
6
I
2 PG Czarnowąsy
21:29
 
26:5
29:11
76:42
4
II
3 PG Dobrzeń Wielki
5:29
5:26
 
15:14
25:69
2
III
4 PG Zagwiździe
0:33
11:29
14:15
 
25:77
0
IV
 
Skład drużyny:
Dominik Kubicz 1a, Jakub Małajło 1a, Dawid Pampuch 2a, Jakub Czyż 3c, Marcin Schwierz 1a, Jakub Malij 1b, Piotr Glinkowski 3a, Tobiasz Wróbel 2a, Jan Kubis 1a, Michał warzecha 3c, Oskar Siewruk 2c.
opiekun: mgr Marta Zdzuj
12.03.2012 PIŁKA RĘCZNA
Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej w Swierczowie
 
 
 
 
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
7.03.2012 CHRÓŚCICE
Kup
Chróścice
2:1 (25:22,9:25,15:12)
Czarnowąsy
Dobrzeń Wielki
2:0 (25:16, 25:19)
Kup
Dobrzeń Wielki
0:2 (27:29,21:25)
Chróścice
Czarnowąsy
1:2 (25:18,19:25,6:15)
Kup
Czarnowąsy
0:2 (19:25,13:25)
Chróścice
Dobrzeń Wielki
2:0 (25:16,25:18)
 
MIEJSCE
DRUŻYNA
PUNKTY
SETY
I
CZARNOWĄSY
6
6:1
II
CHRÓŚCICE
2
4:4
III
DOBRZEŃ WIELKI
2
2:4
IV
KUP
2
2:5
 
Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie:
Paulina Łata 1b, Paulina Wieczorek 1b, Nadine Sowa 1b, Karolina Gadecka 1b, Wiktoria Schichta 1a, Wiktoria Bąbel 1c, Zuzanna Drop 2a, Julia Gross 2a, Antonia Sabasch 2a, Beata Polok 2a, Julianna Reginek 2b, Basia Gontarz 3.
Opiekun: mgr Małgorzata Długosz
 
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
8.03.2012 KUP
Kup
Chróścice
2:0 (25:8,25:7)
Czarnowąsy
Dobrzeń Wielki
0:2 (17:25,23:25)
Kup
Dobrzeń Wielki
2:0 (25:20,25:20)
Chróścice
Czarnowąsy
0:2 (11:25,12:25)
Kup
Czarnowąsy
2:1
Chróścice
Dobrzeń Wielki
0:2 (14:25,24:26)
 
MIEJSCE
DRUŻYNA
PUNKTY
SETY
I
KUP
6
6:1
II
DOBRZEŃ WIELKI
4
4:2
III
CZARNOWĄSY
2
3:4
IV
CHRÓŚCICE
0
0:6
 
Drużyna chłopców wystąpiła w składzie:
Jakub Małajło 1a, Dastin Polok 1c, Krzysztof Oliwa 1c, Tomasz Schwierz 1c, Michał Warzecha 3c, Marcin Skóra 3c, Jakub Czyż 3c, Marco Weidel 3c, Krzysztof Wer 3c
Opiekun: mgr Małgorzata Długosz
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁCE RĘCZNEJ
6 MARZEC 2012

Szkoła
1
2
3
4
Bramki
Punkty
Miejsce
1 PG Dobrzeń Wielki
 
18:12
20:13
26:5
64:30
6
I
2 GP 1 Grodków
12:18
 
13:8
17:1
42:27
4
II
3 PG 2 Opole
13:20
8:13
 
16:6
37:39
2
III
4 PSG 1 Krapkowice
5:26
10:17
6:16
 
21:59
0
IV


MISTRZOSTWA GMINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ GIMNAZJUM
28 PAŹDZIERNIKA 2011
WYNIKI DZIEWCZĄT
1-2
KUP
DOBRZEŃ WIELKI
2:0
3-4
CHRÓŚCICE
CZARNOWĄSY
1:5
1-3
KUP
CHRÓŚCICE
2:1
2-4
DOBRZEŃ WIELKI
CZARNOWĄSY
1:0
1-4
KUP
CZARNOWĄSY
1:1
2-3
DOBRZEŃ WIELKI
CHRÓŚCICE
0:0
 
MIEJSCE
SZKOŁA
LICZBA PUNKTÓW
STOSUNEK BRAMEK
I
KUP
7
5:2
II
DOBRZEŃ WIELKI
4
1:2
III
CZARNOWĄSY
4
6:3
IV
CHRÓŚCICE
1
2:7
 
WYNIKI CHŁOPCÓW
1-2
CHRÓŚCICE
DOBRZEŃ WIELKI
0:7
3-4
CZARNOWĄSY
KUP
3:1
1-3
CHRÓŚCICE
CZARNOWĄSY
1:2
2-4
DOBRZEŃ WIELKI
KUP
2:0
1-4
CHRÓŚCICE
KUP
0:2
2-3
DOBRZEŃ WIELKI
CZARNOWĄSY
3:0
 
MIEJSCE
SZKOŁA
LICZBA PUNKTÓW
STOSUNEK BRAMEK
I
DOBRZEŃ WIELKI
9
12:0
II
CZARNOWĄSY
6
5:5
III
KUP
3
3:5
IV
CHRÓŚCICE
0
1:11

ROK SZKOLNY 2010/2011

PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE IGRZYSK LZS SZKÓŁ WIEJSKICH

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT 22.03.2011 DOBRZEŃ WIELKI
Nr
Nazwa drużyny
1
2
3
Punkty
Bramki
Miejsce
1
Dobrzeń Wielki
 
 
15 : 2
4
15 : 2
I
2
Czarnowąsy
2 : 15
 
11 : 0
2
13 : 15
II
3
Korfantów
VO
0 : 11
 
0
0 : 11
III

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
Nr
Nazwa drużyny
1
2
3
4
5
Punkty
Bramki
Miejsce
1
Czarnowąsy
 
7:3
4:4
11:1
7:1
7
29:9
I
2
Kamiennik
3:7
 
11:6
8:6
7:3
6
29:22
II
3
Dobrzeń Wielki
4:4
6:11
 
7:4
8:0
5
25:19
III
4
Biadacz
1:11
6:8
4:7
 
9:1
2
20:27
IV
5
Chróścina Opolska
1:7
3:7
0:8
1:9
 
0
5:31
V

PIŁKI KOSZYKOWA DZIEWCZĄT
Nr
Nazwa drużyny
1
2
3
4
Punkty
Kosze
Miejsce
1
PG Pokój
 
29 : 13
30 : 6
32 : 10
6
91 : 29
I
2
PG Rudniki
13 : 29
 
22 : 5
17 : 6
4
42 : 30
II
3
PG Dobrzeń Wielki
6 : 30
5 : 22
 
16 : 15
2
27 : 67
III
4
PG Zagwiździe
10 : 32
6 : 17
15 : 16
 
0
31 : 65
IV












MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ


W zawodach uczestniczyły w kategorii dziewcząt drużyna PG Dobrzeń Wielki i PG Czarnowąsy. Zwyciężyła drużyna z Dobrzenia wynikiem 21:4
Skład drużyny z Dobrzenia:
Aleksandra Czyż, Amanda Szczygiecka, Karolina Juzak, Karolina Zajączkwska, Klaudia Moczko, Patrycja Solarczyk, Helena Mehl, Andrea Krawczyk, Jolanta Polarczyk, Natalia Nogossek, Aleksandra Kwicińska, Sara Bednarek, Nikola Nowek, Sonia Jurek, Marta Żurawska
W kategorii chłopców wystąpiły trzy drużyny: PG Dobrzeń Wielki, PG Czarnowąsy, PG Kup
Dobrzeń Wielki
Czarnowąsy
7:14
Czarnowąsy
Kup
8:3
Dobrzeń Wielki
Kup
10:4
 
MIEJSCE
DRUŻNA
MECZE
PUNKTY
BRAMKI
I
Czarnowąsy
2
6
22:10
II
Dobrzeń Wielki
2
3
17:18
III
Kup
2
0
7:18

ĆWIERĆFINAŁ WOJEWÓDZKI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW PG
25.11.2010 PRUDNIK
 
Drużyna PG Dobrzeń Wielki zajęła czwarte miejsce
Skład drużyny:
Patryk Okos, Tomasz Komor, Patrick Richter, Jakub Wachowiak, Łukasz Mehl, Łukasz Gonsior, Michał Warzecha, Patryk Pacześ, Marcin Skóra, Krzysztof Wer, Michał Szymański, Damian Długosch.
Prudnik
Dobrzeń Wielki
1:2
Strzelce Opolskie
Dobrzeń wielki
6:1
Kietrz
Dobrzeń Wielki
4:2
 
FINAŁ POWIATOWY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW PG
                                                                     20.11.2010
 
Drużyna z Dobrzenia zajęła trzecie miejsce, ale mimo to uzyskała awans do ¼ finału wojewódzkiego.

I miejsce Ozimek
II miejsce Turawa
III miejsce Dobrzeń Wielki
IV miejsce Niemodlin
Ozimek
Dobrzeń Wielki
6:1
Turawa
Dobrzeń wielki
3:1
Niemodlin
Dobrzeń Wielki
2:4
 
Skład drużyny:
Patryk Okos, Tomasz Komor, Patrick Richter, Jakub Wachowiak, Łukasz Mehl, Łukasz Gonsior, Michał Warzecha, Patryk Pacześ, Marcin Skóra, Krzysztof Wer, Michał Szymański, Damian Długosch.
MISTRZOSTWA GMINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W zawodach uczestniczyli uczniowie z PG Dobrzeń Wielki, PG Chróścice, PG Czarnowąsy, PG Kup
 
PG DOBRZEŃ WYSTĄPIŁO W SKŁADZIE:
Patryk Okos, Jakub Czyż, Tomasz Komor, Patrick Richter, Jakub Wachowiak, Łukasz Mehl, Łukasz Gonsior, Michał Warzecha, Patryk Pacześ, Marcin Skóra, Michał Szymański, Krzysztof Wer, Patryk Długosz, opiekun mgr Jarosław Draguć

CHRÓŚCICE
DOBRZEŃ WIELKI
2:4
CZARNOWĄSY
KUP
6:1
CHRÓŚCICE
CZARNOWĄSY
0:6
DOBRZEŃ WIELKI
KUP
12:0
CHRÓŚCICE
KUP
3:4
DOBRZEŃ WIELKI
CZARNOWĄSY
2:1

MIEJSCE
DRUŻNA
MECZE
PUNKTY
BRAMKI
I
DOBRZEŃ WIELKI
3
9
18:3
II
CZARNOWĄSY
3
6
13:3
III
KUP
3
3
5:21
IV
CHRÓŚCICE
3
0
5:14

 

           MISTRZOSTWA GMINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

20 października na naszej hali rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt. Tradycyjnie na boisku spotkały się drużyny PG Kup, PG Czarnowąsy, PG Dobrzeń Wielki. Wszystkie mecze były zacięte i pełne emocji.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Sandra Kansczyk, Nicola Symala, Aneta Starosta, Adriana Jaroszyńska, Agnieszka Jasińska, Elwira Mehl, Julianna Reginek, Basia Gontarz, Beata Polok, Angelika Radomska, Agnieszka Nanko, Pamela Urbńczyk
opiekun: mgr Małgorzata Długosz
sędziowie: Dawid Lis, Dawid Miś, Tomek Imiełowski 
Awans do półfinału powiatowego uzyskało PG Kup, które zajęło I miejsce. Mimo iż wszystkie drużynymiały na swoim koncie jeden wygrany mecz to PG Dobrzeń Wielki zajęło III miejsce, ze wzgledu na stosunek bramek.
 

PG Czarnowąsy - PG Kup                     1:0
PG Dobrzeń Wielki - PG Czarnowąsy  1:0
PG PG Dobrzeń Wielki - PG Kup          0:2 

I miejsce
PG KUP
II miejsce
PG CZARNOWĄSY
III miejsce
PG DOBRZEŃ WIELKI

Finał Powiatowy w Biegach Przełajowych
2.10.2010 Prószków

W zawodach uczestniczyli:
Helena Mehl (V miejsce), Jakub Wachowiak (V miejsce), Krystian Janas (V miejsce), Piotr Jańczuk (XII)
opiekun mgr Bożena Mierzwińska


Jesienne Bliskie Spotkania z Lekkoatletyką

18.09.2010
25.09.2010
FINAŁ 6.10.2010
Kamil Cienciała
II miejsce pchnięcie kulą 8.72
II miejsce skok w dal 3.82
Kamil Cieńciała
III miejsce pchnięcie kulą – 8,72
I miejsce skok w dal – 3,68
II miejsce sztafeta 4x100m
Kamil Cieńciała
II miejsce w skoku w dal – 3,92
III miejsce pchnięcie kulą
Szymon Koziak
III miejsce skok w dal - 3.75
Szymon Koziak
IV miejsce skok w dal – 3,40
Szymon Koziak
IV miejsce skokw w dal – 3,40
Kamil Szewczyk
I miejsce bieg na 100m - 14.02
II miejsce bieg na 300m - 50.08
Kamil Szewczyk
II miejsce bieg na 300m –52,00
VI miejsce bieg na 100m – 15,4
Kamil Szewczyk
IV miejsce bieg na 100m – 14,9
III miejsce bieg na 300m
Piotr Ledwig
III miejsce bieg na 300m 54,2
III miejsce skok w dal
Piotr Ledwig
III miejsce bieg na 300m – 52,7
V miejsce skok w dal – 3,59
 
------------------------------
Rafał Polarczyk
I miejsce skok w dal - 4,18
------------------------------
Rafał Polarczyk
I miejsce skok w dal – 4,44
Maciek Bednarz
II miejsce bieg na 100m – 14.05
I miejsce sztafeta 4x100m
Maciej Bednarz
II miejsce bieg na 100m – 14,5
II miejsce sztafeta 4x100m
Maciej Bednarz
II miejsce bieg na 100m – 14,00
I miejsce sztafeta 4x100m
Mateusz Starosta
IV miejsce bieg na 100m - 14,08
I miejsce sztafeta 4x100m
Mateusz Starosta
VII miejsce bieg na 100m – 15,6
I miejsce sztafeta 4x100m
Mateusz Starosta
VI miejsce bieg na 100m – 15,4
I miejsce sztafeta 4x100m
Krystian Janas
II miejsce skok wzwyż - 130cm
I miejsce sztafeta 4x100m
 
Krystian Janas
IV miejsce skok wzwyż - 125
V miejsce bieg na 100m – 15,1
II miejsce sztafeta 4x100m
Krystian Janas
I miejsce w sztafecie 4x100m
 
-------------------------
Dawid Pampuch
IX miejsce bieg na 100m – 15,9
IV miejsce bieg na 600m – 2:06,9
--------------------------
--------------------------
Łukasz Piszczek
IV miejsce pchnięcie kulą – 8,69
--------------------------
Amanda Szczygiecka
I miejsce Bieg na 100m 15.05
II miejsce Skok w dal - 3,65
Amanda Szczegiecka
III miejsce bieg na 100m - 15,8
Amanda Szczegiecka
III miejsce bieg na 100m – 15,5
VIII miejsce skok w dal – 3,72
Ola Czyż
II miejsce bieg na 300m - 50,4
IV miejsce skok w dal - 3,60
--------------------------
Ola Czyż
II miejsce bieg na 300m – 50,3
V miejsce skok w dal – 3,88
Agnieszka Kulesza
V miejsce skok w dal - 3.55
VI miejsce Bieg na 100m - 17.36
---------------------------
--------------------------


Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 
Licealistki z Dobrzenia Wielkiego
Mistrzyniami Polski w Piłce Ręcznej
Nowy Sącz 2014
 
"Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenia uwagi, wywoływanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom to wszystko należy do cnót sportowca"
Jan Paweł II
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 10 odwiedzający (20 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=